Prípravy na veľkolepý deň moderátorky Jasminy Alagič a rapera Rytmusa sú v plnom prúde. Už o pár dní si totiž zaľúbenci povedia svoje životné “áno“. Jeden z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu je tak pod drobnohľadom viac ako kedykoľvek predtým. To však celú situáciu čoraz viac komplikuje.

Balkánska kráska sa v priebehu príprav na svadbu rozhodla, že sa s fanúšikmi bude deliť s dôležitými rozhodnutiami ohľadom ceremónie. Dnes už teda vieme, že hrdličky sa zosobášia najbližšiu sobotu 18 mája na zámku v Pezinku. Jasmina však zverejnila aj fotografiu zo skúšky svadobných šiat, a dokonca aj mená družičiek.

Tieto informácie však slovenským, ale aj českým médiám nestačia a snažia sa získať detaily o svadbe celkom nekalým spôsobom. Módna návrhárka Janka Pištejová má totiž na starosti návrh svadobných šiat budúcej mamičky, pričom zverejnila odkaz pre novinárov. ,,Žiadne fotky ani skice nebudú zverejňované, únik nie je možný (neskúšajte podplatiť moje baby/krajčírky,“ napísala na sociálnej sieti.

Je zrejmé, že niektorí ambiciózni novinári sa snažia úplatkami dozvedieť niečo viac, čo komplikuje prípravy, keďže niektoré veci snúbenci nechcú prezradiť. S tým súhlasí aj Pištejka, ktorá v závere príspevku žiada iba jediné. ,,…prosím o trošku lojálnosti, ide predsa o moment prekvapenia a ten si žiadna nevesta nesmie nechať vziať,“ dodala.

Čoskoro uvidíme, či sa tieto šaty stanú tými svadobnými

Zdroj: Instagram/pistejka  |  Foto: Instagram/pistejka, markiza.sk