Kto by to bol povedal? Jedna z najsympatickejších dvojíc domáceho šoubiznisu sa rozhodla po štyroch spoločných rokoch ísť vlastnou cestou. V téme rozchodu im do reči príliš nie je, no smutný krok mali pred verejnosťou tajiť už dlhšiu dobu.

To je teda poriadne prekvapenie. Aj tak sa dá opísať smutná správa, ktorá sa dostala do uší fanúšikov obľúbenej zamilovanej dvojice, ktorá vzplanula ešte v časoch SuperStar. Speváčka Emma Drobná (25), ktorá súťaž v roku 2015 vyhrala, tvorila s kolegom Štěpánom Urbanom (21) pár už pred kamerami. Svoj vzťah však istú dobu tajili a zdá sa, že dôkladne utajili aj jeho koniec.

Podľa informácii denníka Nový Čas mal ísť spevácky párik po štyroch rokoch lásky definitívne od seba. Dokonca nemá ísť o čerstvý rozchod a odlúčenie mali už nejaký čas tajiť: „Ja neviem, prečo sa pýtate mňa, lebo je to už dosť dlhý čas, a keď sa nenahneváte, nebudem sa k tomu vyjadrovať. Nemám k tomu čo povedať,“ odpovedal samotný Štěpán.

Emma, ktorá momentálne hviezdi aj v známej reklame na módny eshop, však nebola taká zhovorčivá a ku citlivej téme sa vyjadrovať nemienila. Môžeme tak len hádať, kedy to medzi dvojicou začalo škrípať. Koncom uplynulého roka pritom dvojica vydala krásny hit k českému filmu a spoločne sa objavovali aj na akciách či v reláciách. Dnes už ale po ich spoločných zážitkoch nenájdete stopy ani na sociálnej sieti, odkiaľ zmazali spoločné zábery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Emma a Štěpán sa po 4 rokoch rozišli

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/st.urbn, emmadrobna, YouTube/Musician Factory