Mladá žena z Buriatskej republiky potrebovala k uspokojeniu svojich intímnych túžob divokú súlož plnú adrenalínu. Práve táto “úchylka” ju napokon stála život. Ruska zomrela priamo pri TOM a to naozaj brutálnym spôsobom!

[sociallocker]Buriatská republika je súčasťou Ruskej federácie a práve v tejto malej krajine, ktorá má necelý milión obyvateľov, sa v júli 2016 odohrala bizardná nehoda pri pohlavnom styku.

Mladá žena potrebovala k absolútnej rozkoši pri milovaní poriadnu dávku adrenalínu a tak sa spoločne so svojím milencom rozhodli rozdať si to priamo na železničnej koľajnici. Očitý svedok tvrdil, že priateľka si veselo hopsala na svojom milencovi v polohe “na koníka”, keď sa v najlepšom k nadržanej dvojici začal rútiť rýchlovlak. Žena spanikárila a vyskočila tak nešťastne, že rýchlovlak vášnivej milovníčke odtrhol hlavu. Jej partner nehodu prežil, ale zrejme si predstavoval iný (šťastný) koniec tohto adrenalínového dobrodružstva.

ŽENA SPANIKÁRILA A VYSKOČILA TAK NEŠŤASTNE, ŽE RÝCHLOVLAK VÁŠNIVEJ MILOVNÍČKE ODTRHOL HLAVU!

Takže páni, keď to na vás najbližšie s nejakou povoľnou slečnou príde a rozhodnete sa okoreniť svoj pohlavný život stykom na koľajniciach, udržte si vo vlastnom záujme bezpečnú vzdialenosť, aby takto nešťastne neskončil aj váš erotický úlet na verejnosti.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Depositphotos.com[/sociallocker]