Práve o mesiac oslávia ľudia po celom svete najkrajšie sviatky v roku, ktoré sú na Slovensku späté s jednou výnimočnou reklamou. Tentokrát sa však objaví v celkom novom šate, pričom zlaté prasiatko uvidí každý z vás vo hviezdach!

Úspešnú vianočnú reklamu, ktorá bola uvedená na trh ešte v roku 2003, videli všetci Slováci snáď miliónkrát. Malé dievčatko, ktoré miesto zlatého prasiatka spozoruje pri pílení stromčeka diviaka, si obľúbila snáď celá krajina a jeho hláška: “Nie, nie, ja nemusím, ja už ho vidím,” doslova zľudovela.

Doba sa však zmenila a z malej herečky Sandry Flemrovej je krásna slečna, pričom obľúbená Kofola sa rozhodla posunúť príbeh trochu ďalej. ,,Naša reklama sa stala tak trochu ikonou Vianoc. Nadväzuje na symboliku čarovného Zlatého prasiatka, ktoré chce na Štedrý večer uvidieť každý. V tohtoročnej kampani sme tento motív posunuli ešte ďalej,“ vysvetlila na tlačovej konferencií marketingová manažérka Lucia Tarbajovská.

Po šestnástich rokoch tak prichádza mierna zmena, ktorá by sa mala stať novou symbolikou Vianoc. „Na nočnej oblohe sa vďaka kúzlu prasiatka rozsvieti úplne nové súhvezdie, súhvezdie Prasiatka. Vďaka nemu bude môcť Zlaté prasiatko zazrieť skutočne každý, a to nielen počas Vianoc. Stačí nájsť Veľký voz a správne pospájať hviezdy v súhvezdí Veľkej medvedice,“  dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: YouTube/Kofola ČeskoSlovensko