Známy a medzi Slovákmi veľmi obľúbený obchodný reťazec sťahuje z predajných pultov ďalší nevyhovujúci produkt. Ak ste v posledných dňoch do tohto obchodu zavítali, zbystrite pozornosť, upozornenie sa môže týkať aj vás!

Sieť drogérií dm drogerie markt zverejnila na svojom facebook-ovom profile informáciu o nevyhovujúcom produkte – sójovom nápoji s kalciom, ktorý bol stiahnutý z predaja. Ak ste si spomínaný nápoj zakúpili, určite ho nekonzumujte, môžete ho vrátiť do predajne, pričom vám vrátia peniaze aj bez dokladu o kúpe.

Celé znenie upozornenia

„Milí zákazníci, z dôvodu kvalitatívnej odchýlky sťahujeme z predaja produkt dmBio sójový nápoj s kalciom, 1000 ml. V malom množstve balení produktu „dmBio Soja Drink Calcium“ s minimálnou dobou trvanlivosti (MDT) 18. 01. 2019 boli zistené senzorické odchýlky, ktoré môžu viesť k mikrobiologickým odchýlkam. Zákazníkov, ktorí si tento produkt kúpili, chceme poprosiť, aby ho nekonzumovali a vrátili v ľubovoľnej predajni dm na Slovensku, a to aj bez dokladu o kúpe. Peniaze vám budú, samozrejme, vrátené. Kvalita produktov sú u nás na prvom mieste, preto sa úprimne ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti.“

Zákazníci môžu v prípade akýchkoľvek otázok volať každý pracovný deň v čase od 8.00 do 17.00 hod. na bezplatnú zákaznícku linku dm drogerie markt na číslo 0800 111 881, informuje marketingová manažérka Ing. Nicol Noseková.

Zdroj: FB, mojadm.sk | Ilustračná foto: pixabay.com