Moderátorka Jojky Jana Krescanko Dibáková pravidelne zažíva adrenalínové chvíle v štúdiu televízie JOJ, kde sa stretáva v ostrých debatách s našimi politikmi. Televízna tvár, ktorá sa nedávno dostala do konfliktu aj s Robertom Ficom, však v súkromnom živote prežila minúty hrôzy.

Jana Krescanko Dibáková, ktorá sa divákom pravidelne prihovára v relácii televízie JOJ Na hrane, prežila v uplynulých hodinách chvíle hrôzy. Keď sa 41-ročná moderátorka snažila v garáži pod Bratislavským hradom zaplatiť za parkovanie, zatiahla ručnú brzdu a vystúpila zo svojho vozidla. To však ešte netušila, aký horor zažije v nasledujúcich minútach.

Keď totiž prechádzala okolo svojho auta, v ktorom sedela aj moderátorkina dcérka, ľudia okolo začali kričať, že jej vozidlo sa hýbe. “Moje auto s mojím dieťaťom tak začalo cúvať a mohlo skončiť buď v rade čakajúcich alebo…. Uf…. Skočila som k dverám, autu sa pootočili kolesá a pritlačilo ma o stenu, v poslednej chvíli som stihla uskočiť,” opisuje na sociálnej sieti.

Dibáková, ktorú auto pritlačilo o stenu, skončila napokon so zlomeným prstom a podozrením na natrhnutie stehenného svalu. Štyria ľudia jej pomohli auto pridržať, no moderátorka netuší, ako sa mohlo vozidlo dať do pohybu: “Doteraz neviem, čo presne sa stalo, ručnú dávam ešte aj na rovnej dlažbe pri dome,” nechápe. Dôležité však je, že incident neskončil oveľa horšie, pričom dcéra jojkárky sa poriadne vystrašila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/janka_krescanko_dibakova, Televízia JOJ