Zuzana Čaputová už pár mesiacov tvorí pár s Jurajom Rizmanom, ktorý sa po odhalení ich vzťahu dostáva čoraz viac do pozornosti. Média sa v minulosti zaoberali predovšetkým jeho pracovnými aktivitami, no teraz je väčší záujem aj o detaily z jeho súkromného života.

Prezidentka už viac svoj vzťah s Rizmanom netají, a dokonca sa bok po boku objavili v spoločnosti, keď zavítali do obľúbeného divadla GUnaGU, kde si pozreli predstavenie „Herečky“. Zdá sa však, že so zverejnením ich lásky sa pozornosť obrátila aj na štátneho zamestnanca, ktorému to nie je pochuti.

44-ročný Slovák totiž na sociálnej sieti spustil búrlivú diskusiu. ,,Iba uvažujem – ako dlho musí byť človek zamestnancom štátu, aby o ňom bulvár prestal písať ako o aktivistovi?“ spýtal sa svojich priateľov. Juraj si mohol prečítať mnohé názory ľudí, na ktoré aj spätne reagoval.

Rodák z Bratislavy má úspešnú kariéru a v minulosti bol dokonca riaditeľom Greenpeace Slovensko. ,,Ja som na to pôsobenie hrdý, ale udivuje ma, že človek robí poradcu prezidentke a neskôr podpredsedovi NR SR a stále je pre niektorých novinárov “aktivista“,“ hneval sa nový partner Čaputovej, pričom by bol rád, aby ho média oslovovali ako poradcu alebo štátneho zamestnanca.

V niektorých komentároch pritvrdil, keď ironicky poznamenal, že ho pokojne môžu nazývať aj dobrovoľníkom, keďže ako komunálny dobrovoľník pravidelne kosí trávnik pred panelákom, v ktorom býva. Rizman zároveň poznamenal, že rovnaké označenie používajú v zahraničí, čo ho vôbec neteší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Juraj Rizman  |  Foto: FB/Juraj Rizman, Zuzana Čaputová, Twitter