Petra Vajdová rozhodne patrí k najtalentovanejším slovenským herečkám, pričom exceluje na doskách Slovenského národného divadla, no najnovšie aj opäť na televíznych obrazovkách. Aj napriek tomu, že už naplno zarezáva v práci, nezabúda na svoju rodinu, ktorá sa stala jej prioritou.

Herečka Petra Vajdová v auguste 2017 šokovala širokú verejnosť, keď bola policajnou hliadkou prichytená za volantom pod vplyvom alkoholu. Kolotoč zlých rozhodnutí sa rozbehol a umelkyňa si napokon musela priznať závislosť na alkohole, v dôsledku čoho skončila v protialkoholickej liečebni v Kroměříži. Práve na tomto mieste sa zoznámila s Martinom, ktorý je dnes už jej manželom, pričom majú spoločného syna.

Hviezda jojkárskeho seriálu Nemocnica otvorene priznáva, že má toho na rováši veľa, no zároveň sa poučila z minulosti. Je však zrejmé, že jej chyby sú stále tŕňom v oku mnohých ľudí. ,,Naozaj neodsudzujem nikoho a bola by som rada, keby aj mňa prestali ľudia odsudzovať. Na čo sa tu hráme? Na tomto svete sme len raz a stále sa máme potrebu súdiť, urážať sa, nerešpektovať sa a do človeka, ktorý je smutný, ešte aj kopať? Toto je na dnešnej dobe veľmi zlé…,“ povedala známa brunetka v rozhovore pre týždenník ŽIVOT.

Rodáčka z Martina si o to viac chráni svoju rodinu a iných ľudí si k sebe ani nepripúšťa. Podľa jej slov iba oni vedia, aká je naozaj, pričom nemá potrebu zverovať sa kolegom či priateľom. Obáva sa totiž, že by sa história mohla zopakovať. ,,Ak som aj niečo osobné niekomu v minulosti povedala, tieto veci boli zneužité proti mne. Na tých, ktorí to urobili, sa nehnevám, dokonca som im odpustila, ale nezabudla som,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zivot.pluska.sk  |  Foto: YT/DPOH, TV BRATISLAVA-metropolitná TV, FB/TV Markíza