Influencerka Zuzana Strausz Plačková priviedla v piatok na svet svojho vytúženého synčeka Diona. V utorok ju po záverečných lekárskych vyšetreniach prepustili z nemocnice domov. Podnikateľka sa aj v tejto chvíli rozhodla pre výstredný outfit a luxusné značky.

Zuzana Plačková sa po útrapách s váhou či opuchnutými nohami dočkala svojho prvorodeného syna Diona, ktorého porodila ešte v piatok. Ako uviedla na sociálnej sieti, ona aj maličký sú v poriadku a po záverečných lekárskych vyšetreniach sa môžu vrátiť z bratislavskej nemocnice domov.

Do zdravotníckeho zariadenia prišiel podnikateľku podľa informácií Nového Času v utorok vyzdvihnúť René, ktorý sa rovnako stal po prvýkrát rodičom. Zuzana ani túto chvíľu nenechala na náhodu a okrem toho, že z pôrodnice vyšla s drahým kufrom luxusnej značky, obliekla sa do čiernej súpravy s výstredným perím, foto >>> TU <<<.

Fanúšikom šťastne priblížila, že malý Dion je „pažravý po mamke“ a má hneď po narodení veľký apetít. Keďže však v minulosti po operácii prišla o 80 % prsných žliaz, zo zdravotných dôvodov nemôže kojiť prirodzeným spôsobom a musí synčeka kŕmiť umelým mliekom. „Bude taký tučko krásny,“ nevie sa dočkať najbližších spoločných chvíľ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova