Žeby sa po Farme schyľovalo k ďalšej svadbe? Víťaz Farmy 7 sa pochválil na sociálnej sieti krásnou novinkou. Svoju priateľku požiadal o ruku a ona povedala áno! Do roka a do dňa sa tak zrejme vezmú aj títo holúbkovia.

V septembri svoje osudy spojil Pavol “Paco” Styk, ktorý si vzal za manželku farmárku Veroniku. Fanúšikom ukázali aj nádherné zábery zo svojho svadobného dňa, no zdá sa, že nie sú jediní, komu zvonia svadobné zvony.

Ako sa pred niekoľkými týždňami pochválil víťaz Farmy 7, aj on by sa už rád usadil. Tomáš Mrva (31) si z vyhratých peňazí síce otvoril pizzeriu, tá ale, bohužiaľ, vydržala len pár mesiacov a Trnavčan musel zatvoriť. Šťastie sa však naňho usmialo v láske, keď stretol svoju milovanú Nikoletu.

A práve pred ňou pokľakol s otázkou, či sa zaňho vydá: “Chcem ti len povedať, že ťa strašne ľubkujemMilujem ťa najviac na svete a sceš si ma zebrat?” opýtal sa s trnavským prízvukom. Dojatá kráska ostala ako obarená a, samozrejme, súhlasila. Tomáš sa rozhodol pre veľký životný krok v byte, kde sa dvojica prvýkrát stretla. Na záver šťastnú Nikoletu vyobjímal a sľúbil, že veselicu zorganizuje do roka a do dňa. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Nikoleta U., Tomáš Mrva