Moderátorka Zlatica Puškárová privítala v uplynulých dňoch v štúdiu Igora Matoviča, ktorému bol len o pár hodín neskôr diagnostikovaný koronavírus. Nakoľko bola obľúbená markizáčka v bezprostrednej blízkosti premiéra, po spoločnom stretnutí ostala v preventívnej karanténe.

Zlatica sa v poslednom období zdržiavala v absolútnej izolácii od blízkych, pričom podstúpila testovanie, ktorého výsledku sa dočkala doslova tesne pred Vianocami. “Rúško ma ochránilo, PCR test mám negatívny. V stredu som viedla live rozhovor s premiérom Igorom Matovičom, krorému o pár hodín potvrdili koronavírus. Obidvaja sme mali rúčka, bez nich by som určite teraz prežívala INÉ chvíle,” prezradila Zlatica na sociálnej sieti Instagram.

Ako priznala, veľmi dobre si uvedomuje, že má zodpovednosť ochraňovať iných, nakoľko zajtra môže byť sama tou, čo bude potrebovať pomoc. “Informácia o premiérovej pozitivite ma zastihla doslova pár minút od 91-ročnej starej mamy, ktorú sme zobrali domov. Stiahla som sa okamžite…. Rodinný krízový manažment fungoval na plné obrátky,” ozrejmila Zlatica.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/zlaticapuskarova