Zuzana Plačková je po pondelkovej razii polície aj obvinená a sudca následne rozhodne o jej stíhaní na slobode alebo vo väzbe. Ešte pred pár hodinami sa jej pritom zastávala na sociálnej sieti jej vlastná mama Veronika, ktorá tvrdí, že ide o nedorozumenie a jej dcéra je na polícií ako svedok.

Zuzana Plačková a jej manžel René Strausz zrejme nemajú po mimoriadne nepríjemnom pondelku o nič krajší utorok. Rozsiahla policajná akcia po Slovensku, pri ktorej bolo zadržaných 15 osôb, ako aj drogy, sa totiž dotýka i mediálne známej dvojice. Aj keď kamarát zo skupiny Cico Band drogovej trestnej činnosti manželov neverí a k situácií sa vyjadrila aj Jasmina Alagič, ktorá s Plačkovou spolupracuje na kolagéne, dnes bola Plačková obvinená z drogovej trestnej činnosti a členstva v zločineckej skupine.

Jej mama Veronika však ešte pred pár hodinami svoju dcéru na sociálnej sieti bránila zubami nechtami. „Špiny špinavé, ja vám poviem, že nikdy nič nepredávala ani nebrala. Zobrali ju ako svedka, nie ako obvinenú, čítajte a posudzujte a prajem vám len závisť,“ napísala pod príspevok Nákupných maniačok.

Koľko vás je tu, čo fúkate a kupujete drogy a tu pohlúpu komentujete,“ hájila česť Plačkovej. Vyjadrila sa aj k tomu, ako sa jej dcéra mohla ocitnúť v prítomnosti závadových osôb: „Nič, však už sú mimo Slovenska, nič sa nedokázalo a nič nenašli. Že s niekým ideš na oslavu a večeru neznamená, že si díler. Lenže NAKA to nerieši, pozbiera všetkých,“ domnievala sa ešte pred dnešným obvinením.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Nákupné maniačky │ Foto: Televízia Markíza, TV Doma