Je tomu len zopár hodín, čo česko-slovenský šoubiznis zasiahla šokujúca správa, ktorá hovorí o milostnom trojuholníku Hanychová & Prachař versus Mórová. Podľa zdrojov zo susednej republiky má byť manželstvo jedného z najkontroverznejších párov v troskách, pričom novou hlavnou príčinou rozpadu má byť údajná nevera Jakuba so slovenskou herečkou.

Českým šoubiznisom momentálne opäť otriasa údajná nevera zo strany Jakuba Prachaře, ktorý mal počas natáčania šou Česko Slovensko má talent podvádzať svoju manželku Agátu Hanychovú s herečkou Dianou Mórovou. Jedným z “dôkazov” mala byť správa recepčného z hotela, kde zahraničný porotca býval a vraj mal z jeho izby počuť zvuky, a taktiež vidieť odchádzať slovenskú hviezdu.

Tá si však po hlave skákať nenechá a celú kauzu považuje za absurdnú. “Teraz som terčom zase ja? No to je úžasné. Čo vám mám rozprávať… Agáta u nás bola, bavili sme sa spolu. Viem, že majú problémy. Hovorila som jej, že každý človek zažíva v živote turbulencie,” povedala herečka pre Extra.cz.

Ako ďalej uviedla, je si istá, že by si to mali medzi sebou vydiskutovať, pričom keď sa dvaja majú radi, vždy spolu ostanú. “Tretiu osobu v tom jednoducho nie je potrebné hľadať. Vzťah im to nezachráni, ani to neurýchli rozchod. Tentoraz by sa už buď mali dať do kopy, alebo to vyriešiť inak. Problém je u nich dvoch, nie u nikoho iného,” uviedla razantne slovenská hviezda Slovenského národného divadla.

Podľa vlastných slov s Jakubom nikdy nič nemala, či už v skutočnosti alebo vo virtuálnom svete a celý ich vzťah je založený na spolupráci a porozumení. “Je fajn, že zo mňa niečo vyžaruje, že mám nejaké fluidum, ale napriamo vám hovorím, že s Jakubom nič nebolo,” dodala Diana s tým, že si vyprosuje, aby ju stavali do role Jakubovej milenky, ktorou rozhodne nie je.

Zdroj: extra.czFoto: Instagram/AgataHanychova, Jakub_Prachar