V minulosti sme vás informovali o kurióznom prípade, kedy sa syn rozhodol zažalovať svojich rodičov. Tentokrát sa médiami šíri opačný prípad, pričom matka s otcom sa rozhodli, že sa s jediným synom stretnú priamo na súde. Ich požiadavky totiž majú byť dlhodobo ignorované zo strany ich potomka.

Manželský pár Sanjeev a Sadhana Prasadovci pochádzajú z Indie a momentálne sa dostali do hľadáčika médií vďaka žalobe na vlastného syna a jeho manželku. Tá má byť podaná na základe ,,duševného obťažovania“. Spoločne požadujú kompenzáciu vo výške 650-tisíc dolárov, ak sa im do roka nanarodí žiadne vnúča.

Rodičia majú v dokumentoch vysvetliť, že synovi zaplatili vzdelanie, a dokonca mu poskytli pilotný výcvik za 65-tisíc dolárov. V ťažkých časoch, keď prišiel o prácu, bol rodinou finančne podporovaný celé dva roky. Shrey Sagar sa taktiež nemusel starať o náklady na jeho luxusnú svadbu vrátane svadobnej cesty, keďže všetko ,,zacvakali“ jeho najbližší.

Zúfalá dvojica tak mala urobiť v domnení, že počas dôchodku budú mať veľa vnúčat. Od svadby však uplynulo šesť rokov a manželia údajne v blízskej budúcnosti ani neplánujú rozšíriť svoju rodinu. ,,Snom každého rodiča je stať sa starým rodičom. Na vnúča čakáme už roky,“ uvádza sa v žalobe.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com  |  Foto: depositphotos.com