Medzi superstáristom Petrom Borkovcom a porotkyňou Katkou Knechtovou to už od začiatku poriadne iskrilo. Ich vzťah začal naberať na obrátkach po tom, čo Petr na svojom Instagrame pridával zaľúbené popisy k fotografiám s Katkou, preto sa začalo šepkať o tom, či spolu skutočne niečo majú.

Aj keď nedávno prezradili, že ich vzťah je len čiste kamarátsky, zo začiatku to tak ani zďaleka nevyzeralo. Svoje si o tom myslí aj Petrova mama. Medzi dvojicou je až 19-ročný rozdiel, takže ich vzťah vôbec neschvaľuje.

„Po meste sa hovorí, že maminka Petra je nešťastná z údajného vzťahu s porotkyňou Katkou Knechtovou. Nepáči sa jej, že by jej syn mal mať pomer s tak staršou ženou. Na to tu nie sme zvyknutí. Veď by mohla byť jeho matka. Jeho maminka povedala, že by ju mal nechať tak. Takmer to vyzerá tak, že túto situáciu neustojí,“ pre extra.cz prezradila žena z okolia Petrovej rodiny.

Uvidíme teda, ako sa to medzi nimi nakoniec vyvinie. V kontakte totiž ostali aj po skončení súťaže. Petr by však mal brať ohľad aj na svoju mamu, s ktorou má veľmi dobrý vzťah.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram