Je tomu len zopár týždňov, čo sa na verejnosť dostala informácia, že sa jeden z najvyťaženejších slovenských moderátorov rozvádza. Marcel Forgáč, ktorý je tvárou očkovacej lotérie, tak prišiel o manželku, ktorá po rozchode s dlhoročným partnerom doslova kvitne.

Marcel Forgáč a jeho manželka Adriana si v súkromí prechádzajú nielen ťažkým obdobím, ale predovšetkým životnou zmenou. Po tridsiatich spoločných rokoch sa totiž dvojica rozvádza, pričom bývať majú v nehnuteľnostiach, ktoré sú len neďaleko od seba. Rodičia Marka a Adama k rozhodnutiu dospeli po dlhšej kríze, kým od seba majú byť už neuveriteľných 15 mesiacov.

Žiadosť o rozvod pritom mala podať po dlhodobejších nezhodách práve Adriana. Sympatická brunetka pôsobí ako moderátorka v rádiu Expres a ako sa zdá, po rozchode sa rozhodne neutápa v smútku. Na sociálnej sieti sa totiž objavili fotografie spíkerky s kolegami a brunetka na nich vyzerá doslova fantasticky! „Príjemný augustový piatok praje víkendový team Milujeme víkend- Majo, Miša a Adriana,“ nešetrili nadšením moderátori. No nevyzerá výborne?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: FB/adriana.forgacova.9, IG/radioexpres