Iba nedávno sa prevalila nečakaná správa o rozvode obľúbeného moderátora Marcela Forgáča, ktorý s manželkou tvoril pár krásnych 30 rokov. Zabávač rozchodom potvrdzuje, že nikto netuší, čo sa deje za dverami domácnosti, i keď sa pred obrazovkami usmieva od ucha k uchu.

Slovenský moderátor Marcel Forgáč otvorene priznal, že s manželkou Adrianou sú odlúčení už 15 mesiacov a žiadosť o rozvod podala práve ona. Jeho láska z vysokej školy sa tak definitívne rozhodla ukončiť jednu kapitolu svojho života, pričom sa zdá, že glosátor z Inkognita to rešpektuje.

Manželia však majú 17-ročného Mareka a 12-ročného Adama, pričom na výchove sa snažia korektne dohodnúť. Zrejme aj z tohto dôvodu býva dvojica od seba iba desať metrov, prakticky sú susedmi. Je však prekvapujúce, že ich synovia sa rozhodli zostať práve so zabávačom. „Manželka chcela, aby deti išli s ňou, no rozhodli sa, že nepôjdu. Deti sú celé dni so mnou. Je to ,,zaberák“. V podstate zo mňa spravila lepšieho človeka,” uviedol spíker z Fun rádia pre plusku.sk.

Forgáč je presvedčený, že investovanie času do vlastných detí sa vyplatilo, keďže má s nimi veľmi dobrý vzťah. Dokonca sa začal intenzívne venovať kuchárskemu umeniu. „Varím v tejto situácii vlastne každý deň, som celkom dobrý kuchár. Poznám deti veľmi dobre a zvládame to. Aj keď nie všetko bolo jednoduché, myslím, že sme to zvládli s gráciou. Viete čo, som na seba hrdý. Pečiem, varím, nakupujem,” pochválil sa, a zároveň upozornil, že k manželke necíti žiadnu zášť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Marcel Forgáč, Adriana Forgáčová, TV JOJ