Manželia Vrbovskí sa už o pár mesiacov stanú prvýkrát rodičmi. Balkánska kráska sa pomaly zaguľacuje a tehotenské bruško už pod šatami rozhodne neskryje. Na novú rolu vo svojom živote sa poctivo pripravuje, aj keď po svojom, čo teší aj Rytmusa, ktorý sa pochválil videom z obývačky, čím to len potvrdil.

Tehotná Jasmina sa už svojho prvého bábätka nevie dočkať a spoločne s Rytmusom odrátavajú dni, kedy uvidia ich najväčší poklad na vlastné oči. Moderátorka sa však už na začiatku tehotenstva snažila upozorniť, že sa určite nebude radiť k biomatkám a komentáre typu: ,,Toto by si nemala robiť, toto je nebezpečné, už to preháňaš,“ si nepraje počuť ani čítať na sociálnej sieti.

K tejto kauze sa po dlhšom čase vyjadril aj samotný raper, ktorý si neodpustil posmešnú poznámku. „Biomatkám, čo berú tehotenstvo ako chorobu, sa po zhliadnutí tohto videa zdurila zlatá žila, hahaha,” opísal video, kde Jasmina vášnivo tancuje pred televízorom.

https://streamable.com/fmaol

Zdroj: Instagram/rytmusking | Foto: YouTube/DONFANTASTICKÝPES, Facebook/Patrik “Rytmus“ Vrbovský, Instagram/rytmusking | Video: Streamable.com