S obľúbenou aplikáciou WhatsApp o mesiac SKONČÍ až 53 druhov mobilov!

Dátum:

Aktuálne sa svetový trh spamätáva z informácie, že pre nedostatok čipov nastane ešte pred Vianocami výrazné zdražovanie mnohých produktov z oblasti elektroniky. To však nie je všetko, mnohí užívatelia totiž na telefónoch prídu aj o jednu z najobľúbenejších aplikácii!

Milovníci internetového telefonovania by sa mali mať na pozore aj kvôli ďalšej nepríjemnej novinke! Od 1. novembra totiž prestane na mobilných telefónoch fungovať známa aplikácia na internetové telefonovanie a písanie textových správ WhatsApp.

Aplikácia bude zrušená na miliónoch mobilných telefónoch. Od novembra nebude prístupná pre operačné systémy Android 4.0.4 a iOS 9, ako aj pre všetky staršie telefóny. Jedná sa o 53 druhov mobilných zariadení. Pozrite sa, či sa to týka aj vás.

Tieto telefóny prídu o aplikáciu:

Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend II, Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core, Galaxy Ace 2, Lucid 2, Optimus F7, Optimus F5, Optimus L3 II, Dual Optimus F5, Optimus L5, Best L5 II, Optimus L5 Dual, Best L3 II, Optimus L7, Optimus L7 II, Dual Best L7 II, Optimus F6 Enact, Optimus L4 II, Dual Optimus F3, Best L4 II, Best L2 II, Optimus Nitro HD, Optimus 4X HD, Optimus F3Q ZTE V956, Grand X Quad V987, Grand Memo, Xperia Miro, Xperia Neo L, Xperia Arc ,S Alcatel, Ascend G740, Ascend Mate, Ascend D Quad XL, Ascend D1 Quad XL, Ascend P1 S, Ascend D2, Archos 53 Platinum, HTC Desire 500, Caterpillar Cat B15, Wiko Cink Five, Wiko Darknight, Lenovo A820, UMi X2, Run F1, THL W8, iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 6S Plus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: pixabay.com

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...