Škandál slovenských železníc! Rušňovodič vulgárne atakoval cestujúceho!

Dátum:

Na slovenskom internete sa iba pred okamihom objavilo nové video YouTubera Ondreja z Trenčína, ktorý zažil počas výletu s partnerkou a malým synom šokujúcu situáciu. Vo vlaku ho totiž vulgárne napadol rušňovodič, pričom ten vyberaným slovníkom voči zákazníkovi absolútne nešetril.

Mala to byť príjemná prvá cesta mladej rodinky s ich synom, ktorá sa však v okamihu zmenila na bizarný incident. Rodák z Trenčína sa spolu s partnerkou Jankou vybrali vlakom do Považskej Bystrice, kde ich vo verejnom dopravnom prostriedku po prvýkrát sprevádzal takmer jedenročný syn. Kým mamička vošla na vyhradené miesto s kočíkom, YouTuber mienil absolvovať jazdu so zloženou kolobežkou.

Napriek skutočnosti, že pasažieri s predmetnou skutočnosťou nemali žiaden problém, Ondrej započul spoza presklených dverí vulgarizmus. Keď podišiel bližšie, bol svedkom vulgárneho vyjadrovania sa rušňovodiča, ktorý dohováral stevardke, aby kolobežku vyhodila von z vlaku. Následne sa muži dostali do otvoreného konfliktu, a kým rodák z Trenčína pôsobil v celej situácii kľudným dojmom, rušňovodič si chladnú hlavu zachovať nedokázal. „Vy nemôžete vulgárne nadávať cestujúcim, pane,“ oznámil dotknutý cestujúci. „Ty si pasažier?! Ty si kus hoväda,“ nenechal sa odbiť muž v stredných rokoch, ktorému prekážalo predovšetkým umiestnenie kolobežky. Aký máte názor na incident vy?

Video z incidentu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Ondrej z Trenčína

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...