Na slovenskom internete sa iba pred okamihom objavilo nové video YouTubera Ondreja z Trenčína, ktorý zažil počas výletu s partnerkou a malým synom šokujúcu situáciu. Vo vlaku ho totiž vulgárne napadol rušňovodič, pričom ten vyberaným slovníkom voči zákazníkovi absolútne nešetril.

Mala to byť príjemná prvá cesta mladej rodinky s ich synom, ktorá sa však v okamihu zmenila na bizarný incident. Rodák z Trenčína sa spolu s partnerkou Jankou vybrali vlakom do Považskej Bystrice, kde ich vo verejnom dopravnom prostriedku po prvýkrát sprevádzal takmer jedenročný syn. Kým mamička vošla na vyhradené miesto s kočíkom, YouTuber mienil absolvovať jazdu so zloženou kolobežkou.

Napriek skutočnosti, že pasažieri s predmetnou skutočnosťou nemali žiaden problém, Ondrej započul spoza presklených dverí vulgarizmus. Keď podišiel bližšie, bol svedkom vulgárneho vyjadrovania sa rušňovodiča, ktorý dohováral stevardke, aby kolobežku vyhodila von z vlaku. Následne sa muži dostali do otvoreného konfliktu, a kým rodák z Trenčína pôsobil v celej situácii kľudným dojmom, rušňovodič si chladnú hlavu zachovať nedokázal. “Vy nemôžete vulgárne nadávať cestujúcim, pane,” oznámil dotknutý cestujúci. “Ty si pasažier?! Ty si kus hoväda,” nenechal sa odbiť muž v stredných rokoch, ktorému prekážalo predovšetkým umiestnenie kolobežky. Aký máte názor na incident vy?

Video z incidentu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Ondrej z Trenčína