Je to iba pár dní, čo sa slávna herečka rozhodla prehovoriť o svojom aktuálnom zdravotnom stave prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Priznala, že jej bola diagnostikovaná rakovina a v budúcich týždňoch ju čaká ťažký boj, na ktorý zbiera všetky svoje sily.

Anglická herečka Samantha Womack sa preslávila telenovelou EastEnders, ktorá mala neuveriteľných 34 sérií. Postavu Ronnie Mitchell hrala viac ako desať rokov, avšak diváci ju môžu poznať i z filmov Kingsman či Finále v Instanbule. Zahrala si aj v seriáloch Pie in the Sky alebo Game On.

Slávnu blondínku veľmi zasiahla správa o smrti Olivie Newton-John, ktorú považovala za svoj veľký vzor. Samantha zverejnila aj ich spoločnú fotografiu z večera, ktorý považuje za jeden z najsilnejších okamihov v jej živote. ,,Olivia a jej dcéra Chloe si prišli do Londýna pozrieť Pomádu a potom sme spolu išli na večeru. Bola som veľmi nadšená, pretože pre moje detstvo znamenala veľmi veľa,“ napísala na sociálnej sieti.

49-ročná umelkyňa následne šokovala svojich fanúšikov, keď priznala, že jej bola diagnostikovaná rakovina prsníka. ,,Teraz začínam svoj vlastný boj s touto chorobou, čo sa ma, samozrejme, hlboko dotklo,“ oznámila matka dvoch detí, pričom momentálne randí s hercom Oliverom Farnworthom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Twitter/Sam Womack  |  Foto: Twitter, Unsplash