Slovensko spoznalo v sobotu večer svoju novú Miss pre rok 2019, ktorou sa stala krásna Bratislavčanka. 24-ročná plavovláska si okrem hlavného titulu odniesla aj cenu Miss Gosh a postupuje na prestížne finále Miss World.

V sobotu večer spoznalo Slovensko po predstavení dvanástich krások svoju novú Miss pre rok 2019. Konkurenciu tentokrát prevalcovala bratislavská rodáčka Frederika Kurtulíková. 24-ročná plavovláska získala aj titul Miss Gosh a po výhre v slovenskom finále postupuje automaticky na prestížne svetové finále Miss World. Dosluhujúca miss Dominika Grecová sa pritom len nedávno priznala ku vzťahu s Kalisovej ex Pašekom.

Misska si tiež odnesie luxusné ceny ako honorovanú zmluvu, exkluzívnu dovolenku, automobil a ďalšie hodnotné dary. Kráľovná večera pre Topky priznala, že cítila poriadnu nervozitu: „Už teraz som sa ukľudnila, už sa tak netrasiem a veľmi sa z toho teším, naozaj, že vo mňa porota verí a že mi zdôverila takýto titul,“ raduje sa.

Niektorí Slováci ale z Frederikinej výhry až takú radosť nemajú a na sociálnej sieti sa viacerí pustili do jej titulu Miss: „Gratulujem, vyhrala najškaredšia s pokrivenou tvárou a s chlpatým obočím,“ naložil jej František, no pridala sa aj Nicol: „Tak škaredú Miss sme ešte nikdy nemali.“ Napriek negatívnym ohlasom verejnosti novej Miss Slovensko blahoželáme!

Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková

I. vicemiss Alica Ondrášová

II. vicemiss Natália Hrušovská

Foto: TV Joj, Facebook, Instagram