Obľúbený herec Milan Lasica mal desiatky rokov veľmi blízky vzťah s Oľgou Feldekovou. Ich neustále naťahovanie sa mohli diváci vidieť v jojkárskej relácií Sedem. Niet sa čo diviť, že známu publicistku smrť dobrého priateľa zarmútila.

Oľga Feldeková uviedla, že iba deň pred smrťou Milana Lasicu s ním večerala u Eleny Vacvalovej. Pozvaným bol aj Marián Leško. 78-ročná scenáristka prezradila, že spoločne spomínali na ľudí, ktorí boli súčasťou relácie Sedem, no už nie sú medzi živými. Išlo o osobnosti ako Stano Dančiak, Marián Labuda, Marián Geišberg či Julo Satinský.

Podľa slov rodáčky z Oravy bol zosnulý herec v dobrej nálade a tešil na vystúpenie, na ktorom napokon aj skonal. Dokonca si matka piatich detí zažartovala, že teraz je na rade ona odísť na onen svet. Neváhala a spýtala sa bývalého šéfa Štúdia L+S, či jej príde na pohreb.

Lasica mal zareagovať svojím jedinečným zmyslom pre humor. ,,On zareagoval: ,,Pravdaže, akoby som neprišiel, a dokonca ti tam budem aj rečniť“. Keď som sa opýtala o čom bude rozprávať, povedal s humorom sebe vlastným: ,,Nechaj sa prekvapiť!“ On v každej situácií vedel vtipne zareagovať, šokovať, potešiť… Je to smutné a je mi veľmi ťažko,“ uviedla pre sarm.plusku.sk zronená Feldeková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: RTVS, FB/Eurotelevízia, TV JOJ