Martin Konrád sa počas speváckej súťaže SuperStar v roku 2008 prestavil ako 15-ročné chlapčiatko s imidžom búrliváka. Strapaté vlasy a nalíčené oči ale vymenil za usporiadaný život s manželkou a tromi deťmi. Spoznali by ste ho?

Tretia séria SuperStar predstavila vo finálovej zostave aj známu tvár, ktorá si získala srdcia dievčenských fanyniek. Martin Konrád sa vtedy prihlásil na kasting ako 15-ročné chlapča. Počas kôl si vybudoval imidž búrliváka so strapatými tmavými vlasmi a nalíčenými očami. Nedávno prekvapila obrovskou zmenou aj bývalá superstaristka Lenka Kvaková či Radka Keletová, ktorá sa nedávno prihlásila aj do novej šou Reštart.

Odvtedy však prešlo neuveriteľných 11 rokov a kedysi mladý chlapec je dnes dospelý chlap, ktorý vymenil šantenie na pódiách za usporiadaný rodinný život. V roku 2015 si zobral za manželku svoju lásku Adrianu a dnes spolu vychovávajú tri deti.

Najprv sa dvojici narodila dcérka Sára a neskôr k nej pribudli aj dvojičky chlapčekovia. Na Martinovi je vidieť, že za tie roky prešiel veľkou zmenou, dospel a miestami vyzerá na svoj vek aj o čosi staršie. Obracať sa okolo troch malých detí ale určite nie je len zábava a pri pohľade na superstaristu je zjavné, že by si stále dokázal vytvoriť svoj ženský fanklub…

Martin Konrád počas SuperStar v roku 2008

Martin Konrád dnes

Martin so svojou manželkou
Bývalý superstarista má krásnu rodinku a tri deti
Zdroj │ Foto: Facebook, Instagram, TV Markíza