V americkej šou Dr. Phill sa vystriedali už stovky ľudí a príbehov. Nejeden z nich bol skutočne srdcervúci a protagonisti i publikum mnohokrát nedokázali zadržať slzy. Pred pár dňami si tu poplakala i tínedžerka Nicoletta, no u publika jej problém vyvolal skôr opačné emócie.

Nicolettina mama si s ňou už nevie dať rady a uvedomuje si, že to, aká je, je predovšetkým jej vina. Dievča žije nadštandardný život v Beverly Hills, a to vďaka vreckovému, ktorým ju jej mama každý mesiac dotuje. Dostáva neuveriteľných 2500 dolárov (2080 eur) a takúto sumu je schopná minúť za týždeň. Mama ju chce konečne naučiť hospodáriť s vreckovým, preto sa rozhodla znížiť jej vreckové na 1000 dolárov (833 eur) mesačne.

Keď si Nicoletta uvedomila, že mama svoje rozhodnutie myslí vážne, srdcervúco sa rozplakala. „Moja mama ma núti, aby som žila ako sedliačka. Ale ja sa iba snažím držať krok s tínedžermi v Beverly Hills.“

„Toto jej len tak ľahko neprejde. Urobím jej zo života peklo!“ pätnásťročná Nicoletta sa takto vyhrážala svojej mame po tom, ako jej oznámila, že jej priškrtí vreckové. Svoju budúcnosť vidí tínedžerka v nákupných centrách. Podľa nej bude bohatá a bude sa voziť v mercedese.

Zdroj/Foto: YouTube