Telo bohyne! O tom sme sa mohli presvedčiť nedávno, keď Andrea zverejnila fotku v jógovej pozícii v bikinách, no jej zadoček zakrývalo len zopár šnúrok. Teraz opäť šokovala, no inými prednosťami. Andrea Verešová sa nehanbí obliecť na seba akýkoľvek vyzývavý kúsok, no treba uznať, môže si to dovoliť!

[sociallocker]Jedna z najkrajších žien nielen slovenského, ale aj českého šoubiznisu je známa svojou záľubou v extravagantnom obliekaní. Andrea má naozaj vyberavý, luxusný a štýlový vkus, no vždy rada púta pozornosť. Poteší ju, keď všetky pohľady spočinú na nej a preto jej provokatívne kúsky v šatníku rozhodne nechýbajú.

Nenechala nás dlho čakať a opäť prekvapila. Tieto dni sa bývalá misska nachádza v Saint Tropez a včera strávila večer v istom miestnom podniku. A toto si na seba obliekla! Šaty alebo top, ktorý zvolila mali naozaj hlboký výstrih. Ten jej siahal až po brucho a jej prednosti ledva ostali na svojom mieste. Andrea bola nádherná ako vždy, no oči okolitých ľudí skôr smerovali na poprsie ako na jej tvár.

 

Zdroj/Foto: Instagram
[/sociallocker]