Narodenie druhej dcéry známeho fitnessáka Martina Šmahela bolo pre širokú verejnosť poriadnym šokom. Po pozitívnych informáciách však prišla správa o autonehode sanitky, v ktorej sa nachádzala čerstvo narodená Emka. Televízna tvár tak spolu s partnerkou Beátou momentálne prežívajú nesmierne náročné obdobie, no obaja dúfajú v šťastný koniec.

Priateľka exfarmára skrývala tehotenstvo do poslednej chvíle, no bábätko sa vypýtalo na svet predčasne. Beáta totiž porodila v šiestom mesiaci tehotenstva, v dôsledku čoho malá Emka váži iba 800 gramov. Prognózy boli napriek tomu priaznivé, v jednej nešťastnej chvíli sa však rýchlo zmenili.

Sanitka, v ktorej bola prevážaná predčasne narodená dcérka Šmahela, mala totiž autonehodu. Podľa fotografií je zrejmé, že nešlo len o slabé ťuknutie, ale o poriadne silný náraz. Zdravotníci museli dievčatko oživovať, pričom bolo okamžite prevezené do nemocnice na Kramároch v Bratislave.

Martin prezradil, že jeho maličká princezná musela po nehode podstúpiť operáciu, ktorá sa podarila. Emka je momentálne stabilizovaná a naďalej sa nachádza v inkubátore. Aj napriek tomu, že obľúbený svalovec už niekoľkokrát ukázal, že nemá problém uroniť slzu, tentokrát musí zvládať situáciu statočnejšie. ,,Nemám problém plakať, ale teraz na to nie je čas, lebo sa snažím byť oporou pre partnerku a neukazovať známky žiadneho strachu alebo neistoty. Pôsobím čo najpozitívnejšie, aby zo mňa čerpala nádej,“ priznal Šmahel pre sarm.pluska.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin sa o autonehode dcérky dozvedel od novinárov

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Farma, markiza.sk, Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj