Ilustračná foto

Slovenský podnikateľ, politik a bývalý majiteľ agrochemického holdingu Agrofert Andrej Babiš je známy u nás ale i v susednom Česku, kde pôsobí. Po jeho boku mu dlhé roky asistuje jeho krásna partnerka, ktorou je Monika. Avšak má to jeden háčik, títo dvaja nie sú zosobášení a krásny svadobný deň ešte nezažili, no o pár mesiacov sa všetko zmení!

Známemu miliardárovi sa konečne po rokoch podarilo presvedčiť svoju partnerku a vo vzťahu sa posunú o krok v pred. Áno, svadobný deň sa blíži a prípravy sú v plnom prúde. Zamilovaní párik si povie svoje áno po takmer dvadsiatich rokoch spolunažívania. Naozaj krásna doba, čo poviete?

Dvojica sa už o svadbe rozprávala, no k vážnemu kroku sa za tie roky nedostali. Na svadbe sa budú zabávať i ratolesti, ktoré spolu vychovávajú a to synček Frederik a dcérka Vivien. Podnikateľ si za tie roky, čo sa pohybuje v biznise, zabezpečil naozaj obrovskú čiastku a právom ho označili za druhého najbohatšieho človeka v Čechách. Majetok tohto vplyvného podnikateľa sa odhaduje na 50 miliárd českých korún.

Informácie o tom, kde sa bude svadba konať a kto bude na zozname pozvaných ešte nie sú známe. Veľká pravdepodobnosť je ale tá, že sa bude jednať o svadbu roka, pretože Andrej Babiš je naozaj vplyvným človekom.

Zdroj: extra.cz | Foto: YouTube