Televízia Markíza postupne pripravuje ôsmu sériu šou Let’s Dance, kde o titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu zabojuje jedenásť celebritných párov. Kým diváci už teraz poznajú kompletnú zostavu súťažiacich i porotu, najnovšie boli zverejnené mená moderátorov obľúbenej relácie.

Adela Vinczeová je súčasťou tanečnej šou Let’s Dance už od roku 2006, a hoci v roku 2009 nepôsobila ako moderátorka, ale súťažiaca, uplynulý rok sa objavila v úlohe porotkyne. Inak tomu nebude ani tento raz, pričom už v uplynulej sezóne divákov programom sprevádzal jej manžel Viktor Vincze. A kým v siedmej sérii stála po jeho boku herečka a spíkerka Martina Zábranská, aktuálne ju nahradí ďalšia tvár Makrízy. Tou nie je nik iný ako Lucia Hlaváčková, ktorú môžu diváci poznať z Telerána, kde tvorí dvojicu s Matúšom Krnčokom.

„Keď mi ponúkli moderovanie Let’s Dance po boku Viktora, zaskočilo ma to, ale aj veľmi potešilo. Ponuku som automaticky a bez váhania prijala. Mám zmiešané pocity. Lomcujú mnou radosť, rešpekt, ale aj nervozita,” prezradila Lucia pre Markízu. Ako dodal Viktor, na spoluprácu s Luciou sa mimoriadne teší, nakoľko sa poznajú už celé roky, keďže moderátorka kariéru začínala práve v spravodajstve.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: IG/luciahlavackova, tvmarkizaofficial