V stredu (24. mája) odštartovala TV JOJ vysielanie očakávaného seriálu Tomáš a Diana, ktorého krátke skeče valcujú internet už niekoľko týždňov. Slováci sa tak oprávnene tešili na nový formát, ktorý sľuboval perfektné herecké obsadenie i vtipné situácie zo života.

Televízia JOJ len pred pár hodinami odštartovala vysielanie nového seriálu Tomáš a Diana, ktorý je adaptáciou francúzskeho originálu s názvom Un gars, une fille (Chlapec a dievča). V slovenskom znení sa divákom predstavili Tomáš Maštalír a Diana Mórová, pričom natočených je 26 vtipných epizód.

„Seriál prinesie viac ako stovku vtipných skečov z partnerského života, ktoré patria k vôbec najpopulárnejším v televíznej či internetovej tvorbe. Som presvedčený, že v excelentnom podaní Diany Mórovej a Tomáša Maštalíra sa divákom postarajú o skvelú zábavu a mnohokrát sa v nich chtiac či nechtiac aj nájdu,” povedal generálny riaditeľ JOJ Group, Marcel Grega.

V komentároch na sociálnych sieťach, kde TV JOJ zverejňovala úryvky zo seriálu, Slováci nešetrili nadšením, avšak po odvysielaní prvej epizódy ostali o čosi zdržanlivejší. “Aj ja som si myslela, že to bude nejaký seriál, ktorý bude mať dej, nielen scénky. Niektoré sa dali, niektoré slabé, no sklamaná som z toho, čakala som viac. Ani som to nedopozerala, radšej som prepla na Hornú Dolnú a so slzami v oku spomínala na Danka Heribana,” znie jeden z komentárov, pričom sa pridáva aj ďalší divák: “Perfektné to bolo. Konečne trošku zmena oproti klasickým seriálom,” myslí si Soňa. A čo vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/TV JOJ