Je tomu práve týždeň, čo krásna influencerka Tatiana Žideková (25) priviedla na svet svoju prvorodenú dcérku Vanesku. A kým niektoré ženy majú problém s popôrodnými kilami navyše celé mesiace, čerstvá mamina vyzerá doslova dych vyrážajúco už sedem dní po pôrode!

Influencerka Tatiana Žideková, ktorá sa venuje predovšetkým zdravému životnému štýlu, cvičeniu a cestovaniu, je hrdou mamičkou nádhernej Vanesky. Dievčatko prišlo na svet v martinskej nemocnici, pričom pri pôrode bol prítomný aj jeho otecko Michal Mravec.

Zamilovaná dvojica následne nešetrila emotívnymi vyznaniami, ktoré si získali srdcia stoviek fanúšikov. „Najkrajší pocit v mojom živote mať pri sebe tohto úžasného muža a drzať v náručí našu maluú žabku…..Asi k tomu nechcem ani nič iné písať…. Momentálne som najšťastnejšia žena pod slnkom,“ nešetrila slovami hrdá mamina.

Potom, ako si rodičia odviezli svojho malého anjelika domov z nemocnice, si pomaly začínajú užívať každodenný život s dcérkou. Tatiana sa dokonca len týždeň po pôrode ukázala v krátkych rifľových šortkách, pričom jej postava doslova vyráža dych! No môže takto vyzerať?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/TatianaZidekova