Šoubiz V Let’s Dance aj jedna z najobľúbenejších Sloveniek! Zatancuje si i …

V Let’s Dance aj jedna z najobľúbenejších Sloveniek! Zatancuje si i …

Televízia Markíza momentálne pripravuje ôsmu sériu tanečnej šou Let’s Dance, kde sa už podľa prvotných informácií predstavia zvučné mená nielen slovenského šoubiznisu. K hviezdnej zostave sa tento raz pripojí aj jedna z najúspešnejších speváčok domácej scény, trojnásobná mamička Mária Čírová!

Mimoriadne obľúbený program Let’s Dance sa už onedlho vráti na televízne obrazovky, pričom Markíza postupne odkrýva mená súťažiacich aktuálnej série. Kým v siedmej sérii očaril publikum predovšetkým herec Ján Koleník, tentokrát sa budú v rôznych rytmoch hýbať športovci Marián Gáborik a Boris Valábik, herci Jana Graňáková Kovalčíková, Helena Krajčiová, Mario Cimarro či Victor Ibara.

K hviezdnej zostave sa napokon pripojí aj speváčka Mária Čírová, ktorá je z účasti v šou doslova nadšená. „Je pre mňa obrovským potešením byť súčasťou ďalšej série mimoriadne obľúbeného programu Let’s Dance, ktorý som aj ja neraz sledovala so zatajeným dychom, priznávam. Tanec je nádherný druh umenia a chápem ho ako úžasný prostriedok komunikácie medzi telom a dušou, prostriedok na vyjadrenie toho, čo je až niekedy slovám nedostupné. Pretože tancom môžeme vyjadriť krásu, lásku, slobodu, dokonca vyrozprávať príbeh, a to je fascinujúce. Ešte nikdy som netancovala s tanečným partnerom, toto bude pre mňa nové a uvedomujem si, že ma čaká náročné obdobie v rámci učenia sa, keďže som spoločenský tanec nikdy nerobila. Ale niekde v kostiach cítim, že ma čaká úžasné dobrodružstvo,“ uviedla Mária vo videu pre Markízu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/mariacirova | Video: IG/letsdance.markiza