Veľké sťahovanie? Plačková mieni predať svoj nový dom v Miloslavove!

Dátum:

Instagramová hviezda Zuzana Plačková sa na nedostatok financii sťažovať rozhodne nemôže, pričom úspech pripisuje predovšetkým predaju svojich produktov. Ako sama len nedávno priznala, spoluprácam s rôznymi firmami sa začala vyhýbať a aktuálne mieni zveľaďovať predovšetkým svoj vlastný biznis.

30-ročná „kráľovná“ sociálnych sietí rozbehla svoj úspech ešte pred rokmi, keď bol Instagram doslova v plienkach. Ako jedna z prvých začala prijímať spolupráce a robiť reklamy rôznym spoločnostiam, vďaka čomu si prišla k nezanedbateľným zárobkom. Aj to robí zo Zuzany úspešnú podnikateľku, pričom dnes idú na odbyt viaceré produkty z jej vlastnej dielne.

Ako tvrdí, len nedávno si namiesto luxusného vozidla zakúpila nehnuteľnosť v Bratislave, kým pred pár týždňami sa s manželom nasťahovali do nového domu v obci Miloslavov. I keď by sa mohlo zdať, že dedinka pri Bratislave sa stane pre bývalú účastníčku Hotela Paradise konečnou stanicou, opak je pravdou. Zuzana totiž iba pred pár hodinami prekvapila fanúšikov, keď im oznámila, že dom, v ktorom aktuálne žijú, bude zrejme už onedlho na predaj!

Jedna z followeriek jej totiž napísala, že by chcela celú jej luxusne zariadenú vilku, na čo influencerka reagovala skutočne nečakane. ,,Kľudne, tak za 2 roky ho plánujem predať. Tak si našetri a môžeš sa ozvať,“ nadhodila Zuzana. Ako následne dodala, v budúcnosti si mieni postaviť svoj vysnívaný dom pod lesom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/queen.plackova

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...