Mladučká herečka Viktória Valúchová dostala možnosť zahviezdiť v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, kde počas posledného nedeľného kola stvárnila krásnu Arianu Grande. Nejeden divák pred televíznymi obrazovkami zostal z premeny milo prekvapený, nakoľko z nej maskéri spravili poriadnu kočku.

Viky je študentkou činoherného herectva na VŠMU v Bratislave a okrem toho sa jej podarilo získať aj úlohu v Búrlivom víne, kde si zahrala drzú Tamaru. Najnovšie však hviezdi v markizáckej Tvári, kde sa naposledy musela popasovať s prevtelením sa na Arianu Grande. Okrem dokonalej vizáže si skvele poradila aj s pesničkou, ktorá bola skutočne náročná, a tak jej patrí náš veľký obdiv. No zdá sa, že diváci riešia úplne iné veci.

Pri fotke sympatickej Viky sa totiž objavilo niekoľko komentárov, ktoré poukazovali na jej chlpaté ruky. “Ide do telky a neoholí si ruky,” znel jeden z nich, ku ktorému sa pridali aj ďalšie. Nemiestne poznámky sa televízia rozhodla vymazať, s čím sa úplne stotožňujeme, nakoľko je dôležitý spev a celkový prejav, a nie takáto “drobnosť”, ktorú určite nepovažuje mnoho žien za podstatnú vo svojom živote.

[poll id=”85″]

Foto: Instagram