Televízia Markíza aktuálne pripravuje novú sériu reality šou Farma, pričom Slovákov už vyzýva, aby posielali svoje prihlášky do štrnástej série. Jednou z tých, čo si získali desaťtisíce divákov, je aj sympatická Xénia Gregušová, ktorá napokon excelovala aj v dobrodružnej relácii Survivor.

Víťazka dvanástej série reality šou Farma sa len nedávno vrátila z Dominikánskej republiky, kde bojovala o finančnú výhru vo výške 100-tisíc eur v šou Survivor. Divákov dlhovláska zo Žiliny očarila nekonfliktnou povahou a príťažlivým výzorom, pričom v minulosti sa zúčastnila aj súťaže krásy.

Kým v dobrodružnej relácii Xénia prekvapila zapletanými copíkmi, vždy pre ňu boli charakteristické dlhé vlasy, pri ktorých v poslednom období premýšľa, že by im dopriala zmenu. Na sociálnej sieti zverejnila video, kde sa ukázala s o polovici kratšou korunou krásy a za necelých 24 hodín ho videlo viac ako pol milióna ľudí. Plavovláska bola prekvapená z jeho úspechu a fanúšikov sa pýta len jediné: „Dlhé alebo krátke?“ Tak čo myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/xenia_gregusova