Všetci máme rôzne chuťové poháriky a každému chutí niečo iné, nie je na tom nič zarážajúce. Avšak len veľmi málo ľudí, by si dobrovoľne “pochutnalo” na mäse z domácich miláčikov. Neuveríte, kto sa priznal k tomu, že v minulosti jedol psov a mačky!

V markizáckej relácii Bez servítky sa stretli známe tváre, medzi ktrými nechýbal ani hospodár Martin z reality show Farma. Ten bez hanby priznal ohavné praktiky, ktorým sa venoval vo svojej mladosti. “Ako študent starých socialistických čias, tak my sme vtedy bežne jedávali na privátoch aj mačky aj psy, to sa jedávalo,“ priznal hospodár.

Tento nechutný čin dokonca pripisoval k našej histórii. Pokračoval ďalej a bez problémov hodnotil chuť mäsa najobľúbenejších domácich miláčikov. „Pes je veľmi podobný divine, čiže guľášové mäso, to stehno je úplne ideálne a mačka je vysoko kalorické mäso, také hodne tučné.“ Diváci relácie boli určite poriadne šokovaní. Odpor k tomuto činu neskrývali ani ostatní účinkujúci Bez servítky ako Martin Jakubec či Andrea Járová.

Hospodár Martin
Hospodár Martin

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook