Farma sa pomaly, ale isto presúva do svojho finále a na statku už všetci účastníci cítia veľkú nervozitu. Aby toho nebolo málo, po prísnych trestoch za porušenie pravidiel hospodár Martin dorazí na traktore s dvomi neznámymi mužmi. Žeby ešte prišli noví súťažiaci?

Farmári sa ocitajú pomaličky pred bránami finále a atmosféra na statku sa dá krájať. Napätie, taktizovanie a intrigy pociťuje Kika aj Romana, ktorú dohnali posledné dni až k slzám. Aby toho nebolo málo, Kristi mala hrozný sen, v ktorom prišlo na Farmu sedem nových účastníkov.

O nočnej more porozprávala ostatným ženám so slovami, že farmárky boli veľmi pekné, kým chlapi zas fešáci. Nevedno, či má fotomodelka naozaj strach z príchodu ďalších hráčov aj v reálnom živote, no situáciu skomplikuje nečakaná návšteva Martina.

Hospodár totiž na traktore nie je sám a zrejme sa viacerí zľaknú, že Kika mala správnu predtuchu. V kabínke si totiž priváža aj dvoch neznámych mužov s batožinou v ruke. Žeby tesne pred koncom zamiešala Markíza karty a poslala na statok nových farmárov?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza