Známy slovenský moderátor a zabávač sa prednedávnom zveril fanúšikom s hroznou správou, ktorú mu zaslal istý muž. Obsah, ktorý mu vyrozprával, a ktorý odhaľuje čosi nevídané, je priam neuveriteľný.

Slovenský moderátor a zabávač Jožo Pročko sa už istú dobu netají svojimi politickými názormi či vyjadreniami ku kontroverzným témam. Najnovšie sa ale s fanúšikmi podelil o súkromnú správu, ktorá mu prišla od neznámeho muža. Ten sa mu priznal k niečomu, z čoho sa vám zastaví rozum: „Pán Pročko, robil som pre jednu politickú stranu „špeciálnu“ prácu. Mal som vytvorených 50 falošných profilov na Facebooku a moja úloha bola šíriť dezinformácie o opozičných politikoch a závadových ľuďoch. Aj o Vás,“ znejú prvé šokujúce slová.

To však nebolo zďaleka to najhoršie a muž priznal aj to, že dostal o Pročkovi detailné informácie zo života. „Mali sme detailný výpis z katastra, info o majetku a iné veci, citlivé info. Moja úloha bola písať o nich, nie vulgárne, ale systematicky negatívne. Naopak, o strane som mal pozitívne informovať a hlavne vytvárať skvelý obraz o lídrovi strany. O Vás som mal info, o Vašom synovcovi, o tom, že ste šoféroval opitý a komplet všetky informácie o rodine, aktivitách. Mal som Vás spájať s Ruskom. Písal som, že ste si sám vykradol penzión a mnohé iné veci,“ priznal so slovami, že sa moderátorovi za svoj počin z minulosti ospravedlňuje.

Zároveň uviedol, že po zmene politickej situácie porozpráva o týchto praktikách aj na kameru. Hoci si Jožo Pročko spočiatku myslel, že ide o hoax či žart, muž mu všetko vyvrátil pár vetami. „Myslel som, že je to FAKE, ale napísal mi v ďalsej správe info, ktorú o mne bežný človek nevie. Iba ak vám niekto odpočúva telefón… Mráz mi behal po chrbte,“ dodáva moderátor a spomína na časy mečiarizmu, kedy sa obával o svoju rodinu. „Ale už som toto raz zažil, počas mečiarizmu mi stála červená Kia pred domom. A kamarát SISkár mi povedal na futbale, daj si veľký pozor čo robíš, kde robíš.“ Jeho status napokon zdieľal okrem iných aj Igor Matovič, ktorého už v minulosti vyspovedal. Dočkáme sa naozaj mrazivej spovede záhadného muža aj pred kamerami?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Jožo Pročko – stránka, Tv JOJ