Zsuzsová je dnes meno, o ktorom sa hovorí či píše na celom Slovensku, dokonca aj v zahraničí. Žena, ktorá je spájaná s najhoršími zločinmi, pričom mala diskreditovať viacerých vplyvných mužov, konečne odhalila svoju tvár. 

Zsuzsovej príbeh až donedávna nikto nepoznal a ostával celé roky v tajnosti. 44-ročná žena, ktorá vychováva dcéru a nádejnú modelku, je momentálne podozrivá z najohavnejších zločinov a spájaná s postavou Kočnera.

Jej tvár však nemal možnosť vidieť hocikto, keďže aj pri kompromitácii politikov používala fotky zahraničných modeliek, ktoré si v počítači upravila, hoci s niektorými mužmi sa podľa vlastných slov stretla aj osobne. Zsuzsová sa ani mesiac po vražde nechystala zabarikádovať v dome a pravidelne chodila do dobrej spoločnosti. V marci sa spolu s dcérou objavila dokonca na módnej prehliadke, kde mala slečna predvádzať šaty.

Aj keď si mala tmavovlasá žena skrývať tvár pod klobúk a za mobilný telefón, podarilo sa vyhotoviť niekoľko jej záberov. Nový Čas zverejnil Zsuzsovej podobizeň a Slovensko tak môže konečne uvidieť, kto sa skrýval za tmavými dlhými vlasmi, ktoré Alene viali pred tvárou pri predvedení na súd.

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza, YouTube