Barbora Piešová ŠOKUJE 2 dni po výhre: Nečakaný krok v živote!

Dátum:

Barbora Piešová je po víťazstve v SuperStar obklopená obrovským záujmom verejnosti aj fanúšikov. Tí netrpezlivo sledujú každý jej krok a čakajú, ako naloží so svojou čerstvo naštartovanou kariérou. 19-ročná sympaťáčka sa pritom rozhodla pre radikálny krok.

SuperStar spoznala po emotívnom finále svoju najnovšiu víťazku, ktorou sa stala mladá Prievidžanka. Barbora Piešová sa už teší obrovskému záujmu fanúšikov a len na Instagrame ju aktuálne sleduje takmer 130-tisíc ľudí. Ako však speváčka ihneď po výhre 75-tisíc eur zdôraznila, stále je tým istým človekom s dvomi rukami, nohami a hlavou. Z výhry sa na pódiu navyše príliš netešila, no konečne prezradila svoj dôvod.

Rozprávková sumička a mediálny záujem však Barbore otvorili novú cestu k hudobnej kariére. A práve to sa rozhodla superstaristka využiť naplno a spraviť vo svojom živote radikálny krok hneď dva dni po výhre. Sympaťáčka v mikine totiž až doteraz pracovala v súkromnej firme, kde si ako zváračka okien zakúsila náročnú robotu.

Hoci si ju majster aj kolegovia obľúbili, budú sa musieť s novou hudobnou hviezdou rozlúčiť. Barbora totiž dáva výpoveď! „Chcela by som sa teraz venovať už len spevu. Zamestnanie, čo som mala naposledy, by som už nestíhala, lebo som pracovala 8 hodín denne. Plánujem teraz skúsiť nové obzory. Chcem si doma spraviť menšie štúdio, aby som to mohla riešiť aj tam. Určitú čiastku by som teda chcela investovať do hudby a svojej kariéry,“ prezrádza pre Nový Čas veľké plány do budúcnosti. Speváčke držíme palce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/superstarcs, Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...