Posledné týždne akoby sa roztrhlo vrece s rozchodmi. Svoj vzťah ukončili herec Jakub Jablonský a herečka Kristína Spáčová, tanečník Vilém Šír a najnovšie vraj aj známa slovenská speváčka.

Martina Schindlerová bola šesť rokov vydatá za podnikateľa Kamila Haršányho. Počas ich vzťahu, v ktorom sa narodili dcéra Martina a syn Kamil, sa speváčka na verejnosti vôbec neukazovala a venovala sa výlučne rodine. Po rozvode (2018) sa však svojej hudobnej kariére rozhodla dať ďalšiu šancu a opäť začala vystupovať.

Martina Schindlerová spievala našu hymnu: Toto jej veru nevyšlo!

V roku 2022 dala Martina šancu aj novej láske, ktorou bol právnik Marcel Boris. Dvojicu spojili ich deti, ktoré sú spolužiakmi. Podľa najnovších informácií z nich ale nevlastní súrodenci nebudú. Napriek tomu, že sa zaľúbenci ešte vo februári spoločne objavili na svadbe sestry známej krásky, v súčasnosti vraj už pár netvoria.

 „Martina a Boris sa nedávno rozišli. Obaja si vymazali už aj spoločné fotky z Instagramu, nechali si tam len hŕstku,“ prezradil pre Plusku zdroj z okolia populárnej mamičky.

speváčka

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram/schindlerovamartina