Vianoce sú pre známu speváčku Daru Rolins jedinečným obdobím, ktoré nadovšetko miluje. Aj napriek tomu, že má v priebehu najkrajších sviatkov roka najviac práce, na Štedrý deň sa teší dvojnásobne. Konečne si totiž môže vydýchnuť a na chvíľu sa zastaviť. Pri štedrovečernej večeri však tentokrát nebude iba sama s dcérkou.

Pre Daru sú vianočné sviatky extrémne bláznivým obdobím. Koncertov aj ďalších pracovných povinností je viac ako bežne, no potom si môže na pár dní zadovážiť sladký odpočinok. Speváčke však Vianoce oficiálne začínajú 23. decembra, kedy oslavuje štedrovečernú večeru s bývalým partnerom Matejom Homolom a ich spoločnou dcérkou Laurou.

Je zrejmé, že medzi expartnermi panujú veľmi dobré vzťahy. Potvrdzuje to aj nedávny vianočný koncert speváčky, keď jej Homola na pódiu daroval ružu a vrúcne objatie. Zo spoločného večera vznikol aj rodinný záber. ,,Dnes máme generálku na Vianoce, už tradične o deň skôr s Matejom a Laurou. Všetkých vás pozdravujeme a prajeme pokojné sviatky. Šťastné a veselé Vianoce,“ popriala Dara na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi  |  Foto: Instagram/dararolins_vermi, Facebook/Dara Rolins