Fanúšikovia šou Ruža pre nevestu sa už nevedeli dočkať druhej série. Na televíznu zoznamku sa opäť namotali a netrpezlivo očakávajú ďalšiu epizódu, ktorá mala prísť v piatok 29. marca. Avšak nestane sa tak.

Radkovi Urbanyakovi sa v úvode predstavilo 18 atraktívnych slečien odhodlaných bojovať o jeho srdce. Počet dievčat sa však každý týždeň zužuje, pričom o dramatické situácie nikdy nie je núdza.

Prehnala to? Toto bolo v Ruži podľa divákov poriadne úbohé!

Ako sa vzťahy na Srí Lanke vyvíjajú, najbližší piatok neuvidíme. Nečakanú správu oznámila TV Markíza v stredu poobede na Instagrame. ,,Všetkým diváčkam a divákom zoznamovacej reality šou Ruža pre nevestu želáme krásne prežitie veľkonočných sviatkov. Vidíme sa opäť 5. apríla o 20:30 na Markíze a v predstihu na Voyo!” píše na svojom profile modrožltá televízia. Jej krok sa však s diváckym pochopením nestretol, práve naopak. Pri príspevku sa ihneď nahromadili nahnevané komentáre.

,,Chápem, že sú sviatky, ale keď si platia ľudia Voyo, aspoň tam to v ten deň očakávam. Tak si to láskavo zariaďte,” odkazuje do Záhorskej Bystrice Michaela, s ktorej názorom súhlasil nejeden predplatiteľ spomínanej platformy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

,,Aký má zmysel, že si platím službu, ktorá mi má poskytnúť seriál v predstihu a takto sa to presunie kvôli sviatku, ktorý je, mimochodom, v piatok a nie vo štvrtok, a teda nevidím dôvod na presun časti minimálne pre Voyo. Ja osobne si vašu službu platím hlavne kvôli Ruži, ktorá vychádza raz za týždeň, a toto ma maximálne sklamalo a vytočilo už len preto, že som si zaplatila v podstate len za tri časti. Dúfam, že si reakcie a komentáre nás platiacich čítate, pretože tento váš oznam mi naozaj sviatky nespríjemnil. Chvalabohu, že tento rok sa nemusím báť toho, že bude časť presunutá kvôli hokeju. Mali by ste popremýšľať, či sa to nedá spraviť inak a lepšie pre to, aby ste týmto spôsobom nemuseli zbytočne strácať vašich zákazníkov,” podelila sa o negatívne emócie z prerušenia vysielania šou aj Rebeka.

,,To je tak ťažké aspoň na Voyo to dať v ten deň, ako má byť? Ovplyvní to zmŕtvychvstanie alebo jako?” pýta sa Sára. ,,A 6€ vám platím za čo?! Jediná hodnotná show, čo produkujete, a ani tú mi nedoručíte, fakt dík,” napísal Braňo.

,,Asi musíme všetci porušiť dnes predplatné, aby si rozmysleli, či na nás budú skúšať takéto marketingové ťahy. Zaplatím si 4 týždne a z toho pozerám len tri, tak o čom to je?” znie ďalšia z mnohých sklamaných a nahnevaných reakcií, ktoré zrejme Markíza až v takej miere nečakala.

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial