Princ Harry a Meghan Markle len nedávno priviedli na svet krásneho synčeka Archieho. Keď sa začalo v zákulisí šepkať o ďalšom potomkovi, prišla nečakaná správa. Harry nechce veľkú rodinu a toto je dôvod!

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan sa len nedávno stali rodičmi, keď priviedli na svet maličkého Archieho. Synček robí šťastným rodičom veľkú radosť a verejnosť začala okamžite špekulovať, kedy sa dvojica chystá počať ďalšieho kráľovského potomka.

Podľa slov dvornej spisovateľky Katie Nicholl má pár už budúci rok ohlásiť ďalší prírastok, pričom Harry sa mal údajne nechať počuť, že si želá mať veľkú rodinu. Tieto slová sa ale zrejme nezakladali na pravde, keďže v najnovšom rozhovore s etiologičkou Jane Goodall pre Vogue, ktorý v tomto mesiaci editovala práve jeho manželka Meghan Markle, priznal niečo celkom iné.

Harry podľa vlastných slov nechce veľkú rodinu a pri tematike počtu detí z princa podľa informácii britského denníka TheSun vypadlo: „Maximálne dve!“ A čo stojí za týmto radikálnym rozhodnutím kráľovskej dvojice? „Keď privediete na tento svet dieťa, musíte sa obávať budúcnosti. Ak neurobíme nejaké zmeny, nebudeme mať žiadnu budúcnosť. Je to úplne jednoduché,“ vyjadril sa princ na margo našej preťaženej a preľudnenej planéty. Zdá sa, že zaľúbenci sa nebudú uberať v šľapajách Williama a Kate, ktorí sú už trojnásobnými rodičmi a šepká sa aj o možnom štvrtom bábätku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Instagram/sussexroyal,