Hrozná klebeta ho poriadne rozčúlila: Profesor Krčméry reaguje žalobou!

Dátum:

Profesor Vladimír Krčméry sa posledný rok ukazuje na verejnosti viac ako kedykoľvek predtým, keďže prežil niekoľko epidémií, v dôsledku čoho ma veľké množstvo skúseností. Na jeho adresu sa však pred pár dňami začali šíriť poriadne nepekné fámy o aktivitách v zahraničí.

3. marca bola do rádia Infovojna pozvaná do vysielania istá pani Ľudmila, ktorá má žiť v Egypte. V živom vstupe obvinila odborníka na tropickú medicínu z trestného činu. ,,Ho odtiaľ vykopli, lebo tam robil zakázané pokusy, testoval si tam tie svoje vakcíny, ale však nechápem, ako sa tam k tomu dostal, pretože on má vlastne profesúru z opatrovateľskej služby,“ vyjadrila sa a vzápätí dodala, že má kvôli nezákonnému očkovaniu zákaz vstúpiť do Strednej Afriky.

Slovenska však v ohováraní Krčméryho pokračovala a ešte pritvrdila. ,,…večer sa sedelo pri koktejloch, tak som ho zažila v neskutočnom rozpoložení, tak ako prasprostý praobyčajný hnusný ožran, proste pomočený, pokadený, pozvracaný, proste hanba pre celé Slovensko,“ dodala. Svoje vyjadrenia však nepodporila žiadnymi dôkazmi a je zjavné, že ani moderátori rádia si informácie neoverovali.

Tvrdenia neznámej ženy sa dostali do uší aj 60-ročnému odborníkovi, ktorý je presvedčený, že sa stal terčom útokov kvôli propagovaniu očkovania proti ochoreniu COVID-19. ,,Nikdy som tam neorganizoval žiadne očkovanie. Venovali sme sa liečeniu pacientov s maláriou a HIV,“ vysvetlil pre plusku.sk. Uznávaný epidemiológ sa zároveň rozhodol konať, pričom podal trestné oznámenie i občianskoprávnu žalobu pre ohováranie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: markiza.sk/Martin Lachkovič, FB/Televízne noviny TV Markíza, YT/TV LUX

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...