Potom, čo speváčka Monika Bagarová zo šou Česko Slovensko hľadá Superstar 1 potvrdila, že je v šťastnom očakávaní svojho prvého dieťatka, z rovnakej správy sa teší aj jej najbližšia priateľka Markéta Konvičková.

Monika Bagarová, Jan Bendig a Markéta Konvičková vytvorili v prvej sérii spojenej Superstar v roku 2009 nerozlučný trojlístok. Úspešní českí speváci zostali v úzkom kontakte aj po skončení šou a kým Monika s Janom si kúpili domy tesne vedľa seba, aktuálna porotkyňa speváckej súťaže má čosi spoločné aj s Markétou. Potom, čo len nedávno podstúpila operáciu na odstránenie nádoru z vaječníkov, sa obe 25-ročné hviezdy tešia zo skutočnosti, že sa už onedlho stanú mamičkami.

Krásna blondínka sa jedinečnou správou pochválila iba pred okamihom na sociálnej sieti, kde nešetrila emóciami. “Rada by som sa s vami podelila o tú najradostnejšiu správu môjho života. ČAKÁME DIEŤATKO! Tento rok prežívam najkrajšie obdobie. Mám milujúceho snúbenca, staviame dom a do toho ma čaká najkrajšia úloha v živote ženy. Byť mamou..,” prejavila radosť speváčka.

Ako tiež priznala, bábätko, ktoré porodí svojmu manželovi Renému Kubošovi, ktorý je pilotom, nosí pod srdcom už nejaký ten čas. “Potom, čím som si prešla v minulom roku, si to nesmierne vážim a prijímam to šťastie s otvorenou náručou. PS: Už sa strašne teším, keď ti budem spievať na dobrú noc a tvoj ocko ťa vezme do oblakov,” odkázala svojmu dieťatku nadšená Markéta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/marketakonvickova