Šoubiz Je koniec: Knechtovej EX-priateľ zo Superstar mal skončiť za mrežami!

Je koniec: Knechtovej EX-priateľ zo Superstar mal skončiť za mrežami!

V roku 2018 priniesla televízia Markíza v spolupráci s Novou na obrazovky v poradí už piaty ročník hudobnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Práve tu sa v porote premiérovo predstavila obľúbená speváčka Katarína Knechtová (38), ktorá však okrem talentov našla aj lásku.

Katarína Knechtová uplynulý rok podľahla čaru mladého speváka Petra Borkovca (20), ktorý sa viac ako hudbou prezentoval pitím alkoholu a najnovšie aj krádežami. Po niekoľkých odlúčeniach si domáca hviezda povedala dosť a komplikovaný vzťah so superstaristom ukončila. Aj keď by si Petr mohol po turbulentnom rozchode vstúpiť do svedomia, urobil pravý opak a začal hazardovať nielen so svojim zdravím, ale aj šťastím.

Po viacerých výtržnostiach si pre speváka prišla uplynulý mesiac polícia, pričom dôvodom mali byť krádeže v bare, byte neznámych dievčat, ktoré ho u seba nechali prespať, a dokonca aj u Kataríny Knechtovej. Podľa českého aktu.cz mal však najnovšie problémový spevák skončiť za mrežami, pričom aktívny nie je viac ako dva mesiace ani na sociálnych sieťach.

Nádejná hviezda zo Superstar mala byť z cely predbežného zadržania prevezená do väznice na Pankráci, nakoľko kriminalisti dokázali, že by na slobode mohol v trestnej činnosti pokračovať. Ako sa zdá, objav československej poroty svoju kariéru nadobro zakopal do zabudnutia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Aktu.cz | Foto: Instagram/petrborkovec_official, katarinaknechtovaofficial