Stres, vyčerpanie a horúčavy sa podpísali pod náhly kolaps jednej z farmárok, ktorá nezvládla vypätie síl a upadla do bezvedomia. Po pomoci farmárov ale museli zasiahnuť zdravotníci!

Vysoké teploty, pracovné nasadenie a stres dokážu na Farme skoliť nejedného súťažiaceho. Vyčerpanie a nedostatok tekutín sa podpísal na zdraví farmárky Moniky Siposovej, ktorá naposledy zabojovala v drsnom dueli proti Miške Štefánikovej. Napriek úvodným rečiam o odchode domov Monika napokon vyhrala a Miška sa zachránila len vďaka Katke Brychtovej, ktorá jej obetovala vlastný život v súťaži.

Na Moniku ale zrejme kombinácia tepla, stresov a vypätia síl doľahla s párdňovým oneskorením a tmavovláska vystrašila farmárov, keď znenazdajky upadla do bezvedomia. Chlapi sa okolo odpadnutej Moniky okamžite zhŕkli a snažili sa ju prebrať a zistiť, či vôbec vie, kde sa nachádza. Keď sa im ale nedarilo mamičku troch detí vzkriesiť, na scénu prišiel zdravotník.

Ten Monike zmeral tlak a po naordinovaní liekov ju odviezol pod prístrešok. Farmárom tak zrejme vŕta v hlave otázka, či bude rodáčka zo Štvrtka na Ostrove schopná na statku fungovať aj naďalej? Niektorí ju dokonca obvinili z toho, že nevoľnosť iba simuluje a snaží sa tak vyhnúť práci na Farme, alebo nebodaj blížiacemu sa duelu. Ako to Monika napokon zvládne, sa ukáže v najbližších dňoch.

Zdroj │ Foto: TV Markiza, YouTube