Televízia Markíza už o pár dní odštartuje v poradí 14. sériu reality šou Farma. Diváci sa budú musieť pripraviť na nové tváre na postoch moderátorov, ktoré nahradia komičku Evelyn a športovca Martina Šmahela. Nie je však žiadnym tajomstvom, že by v spolupráci s televíziou naďalej rád pokračoval.

Martin Šmahel posledné roky moderoval reláciu Farma X-tra, kde pravidelne vítal mnohých známych hostí a následne aj farmárov, ktorí vypadli z hry. Tento rok však došlo k zásadným zmenám, keďže Evelyn nahradí Marek Fašiang a známy športovec dostal v televízií Markíza jasnú stopku.

39-ročný moderátor priznal, že si nevie vysvetliť, prečo dostal vyhadzov. ,,Netuším. Pred odchodom na Survivor mi oznámil producent, že už na Farme X-tra nebudem pracovať. Asi to bolo osobné, lebo výhrady k práci som počas 3 rokov nedostal,“ uviedol pre topky.sk.

Šmahel nemá žiadne bližšie informácie o relácii a jej budúcnosti. Pohráva sa s myšlienkou, že jeho pozíciu mohol získať komik Jakub “Zitron“ Ťapák, ktorého si diváci veľmi obľúbili. Známy športovec sa tak bude musieť zmieriť s tým, že pre televízie momentálne nie je zaujímavý v porovnaní s minulými rokmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: IG/martinsmahel