V čase, kedy u nás prebiehal prvý ročník šou Slovensko hľadá Superstar, patrila Martina Schindlerová k najkrajším a najkvalitnejším speváčkam domácej popovej scény. Bratislavčanka s úžasným hlasovým rozsahom sa však zo dňa na deň vytratila z verejného života, pričom Prvým krôčikom k návratu bolo vystúpenie finalistov v relácii Chart Show

Dnes už 30-ročná speváčka Martina Schindlerová vošla do slovenského šoubiznisu ako 16-ročné dievča, ktoré sa postavilo pred porotu šou Slovensko hľadá Superstar. Kráska so silným hlasom zaspievala pred Paľom Haberom, Lacom Lučeničom, Julom Viršíkom a Lenkou Slanou francúzsky hit „STOP“, ktorý ju v podstate katapultoval priamo do semifinále šou, odkiaľ postúpila s populárnym autorom detských skladieb Mirom Jarošom.

Víťazstvo v šou uniklo červenovláske len o chlp, pričom práve ona je pre mnohých Slovákov prvou Superstar. Po ukončení súťaže vydala dva štúdiové albumy, Patríme k sebe (2005) a Čo sa to tu deje (2008), ktoré sa však stretli s priemernými ohlasmi.

Aj keď Martine mnohí predpovedali mimoriadne veľkú slávu a spevácku kariéru, opak sa stal pravdou a hvieda šou sa časom absolútne stiahla z povedomia verejnosti. Pred pódiami uprednostnila manželský život a úlohu matky, no ako sa zdá, dnes je všetko inak. Prvým krôčikom k návratu bolo vystúpenie finalistov v relácii Chart Show, kde Superstaristi zaspievali svoj veľký hit „Kým vieš snívať“, po čom sa Martina rozviedla a začala sa ukazovať na viacerých koncertoch. Ako je dnes známe, momentálne chystá nový singel a neustále aktívne spieva, pričom iba pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti Instagram nečakanú snímku.

Martina vždy patrila napriek príťažlivému výzoru a ženským krivkám k ostýchavým interpretkam, pričom rezervovanejšia bývala aj na pódiu. Práve preto prednedávnom prekvapila mnohých fanúšikov zverejnenou snímkou, kde je krásna mamina dvoch detí síce v nohaviciach, no vrch jej zakrýva iba podprsenka. A že vyzerá úžasne! Martina, vitaj späť!

Martinu Schindlerovú v podprsenke môžete vidieť >>>TU<<<

Foto: Facebook/MartinSchindlerová, Instagram/schindlerovamartina_official | Video: YouTube